Preskočiť na obsah

Informačný deň k MSCA Staff Exchanges

Národná kancelária Horizontu a Technologické centrum Praha organizujú spoločný informačný deň k MSCA Staff Exchanges, ktorý sa uskutoční dňa 29. marca 2023 v prezenčnej forme na Univerzite Palackého v Olomouci.

Informačný deň je určený pre výskumných pracovníkov, ale aj administrátorov výskumu a projektové oddelenia. Cieľom je priblížiť príležitosti grantov MSCA Staff Exchanges. Tento grantový program je otvorený pre všetky tematické oblasti výskumu, má relatívne jednoduchú administráciu a vysokú mieru úspešnosti (úspešnosť slovenských subjektov za minulý rok bola viac ako 40%).

Na podujatí budú prezentované príležitosti a pravidlá výzvy pre rok 2023; požiadavky na projekty a tipy ako uspieť predstaví zástupca Európskej komisie. Svoje skúsenosti s prípravou aj implementáciou projektov tohto typu budú zdieľať súčasní riešitelia, a to ako z akademického sektora, tak aj zástupcovia firiem a priemyslu. Plný program nájdete na https://eraportal.sk/podujatia/informacny-den-k-msca-staff-exchanges

Podujatie sa uskutoční naživo, pre účasť je potrebné sa registrovať. Registrácia je otvorená do 24. marca 2023.

Program podujatia

0
Day
0
Hour
0
Minute